אודות הרשת

Life Begins After Coffee icon

ברוכים הבאים לקפאין,  מעל 20 שנה של אהבה לקפה ואנשים.

זה מתחיל בללגום קפה איכותי אמיתי וממשיך לאוכל טרי ומוקפד עם שירות נעים ואווירה טובה. בואו להכיר אותנו:)

רשת קפאין החלה את דרכה בשנת 2000 עם בית הקפה הראשון במרכז הכרמל בחיפה. האהבה הגדולה לקפה הביאה אותנו לפתוח בית קליה כשהחלום הוא לייצר תערובת קפה ברוח המסורת האיטלקית, תוך התאמה לחיך הישראלי. במשך שנתיים רקחנו את תערובת הקפה עד שהגענו לטעם הייחודי של 'קפאין'. מאז הפך השם 'קפאין' לשם נרדף לקפה איכותי וטעים. במרוצת השנים, פתחנו סניפים נוספים, והתחלנו להביא את תערובות הקפה שאנו קולים, הישר לביתכם.

 

כיום קפאין מונה 17 סניפים ברחבי הארץ ובית קלייה. לצד הקפה האיכותי אנו מגישים אוכל טרי ומוקפד המותאם לאורח חיים בריא ופעיל, ועוטפים אותם באווירה ביתית חמימה עם נגיעה אירופאית תוך דגש על מתן שירות משפחתי ואדיב.

ספל קפה עם לוגו קפאין

אנחנו אוהבי קפה.
ריח הקפה הקלוי והטרי מלווה אותנו כבר שנים.

כשהגשמנו את החלום ופתחנו את בית הקלייה שלנו, ידענו שאנחנו עושים כבוד לקפה. במשך שנתיים עבדנו, רקחנו, ניסינו, דייקנו, טעמנו – עד שהגענו לטעם שאתם אוהבים. היה לנו חשוב לקלוע לחיך של הקהל הישראלי ברוח המסורת האיטלקית. ולכן אנו קולים את הקפה בקלייה כהה – שיטת קלייה איטלקית מסורתית, ארוכה יחסית, המדגישה את טעמי הסוכר ויוצרת קפה מתקתק, האהוב על החיך הישראלי.

 

בית הקלייה שלנו מספק מגוון תערובות לבתי קפה, למסעדות, למוסדות וללקוחות פרטיים. את הקפה שלנו ניתן להזמין בצורת תערובות פולי קפה או בקפסולות המתאימות לשימוש במכונות ביתיות, בדרגות חוזק שונות – חזק, בינוני, חלש ונטול, וכן בטעמים שונים.